ЧАО СК «KD Life»

Компанія «KD Life» – це українська компанія з 100% іноземного капіталу, заснована в 2007 році холдингом «KD Group».

Холдинг «KD Group» – лідер фінансового ринку Східної Європи, багатий досвід якого нараховує майже 130 років успішної роботи в сфері страхування життя та ризиків, управління фінансами та інвестиційними фондами. У структурі холдингу працює ряд компаній, які розробляють стратегію інвестування коштів клієнтів. Об’єктами інвестиційної діяльності групи є світові та європейські промислові та фінансові компанії.

Колектив професіоналів спільно з лідерами-посередниками страхового ринку України і Словенії розробили універсальні пакети страхових програм. При створенні страхових програм були враховані потреби людей різного віку, соціального і сімейного стану.

Високі стандарти якості роботи, привабливість продуктів і злагоджена робота колективу однодумців дали свій результат: вже за перший неповний рік роботи компанія «KD Life» стала учасником рейтингів найбільш авторитетних видань України зі страхування, зайнявши 10 місце серед всіх компаній зі страхування життя.

Сьогодні послуги компанії пропонують понад 3 000 консультантів на всій території України.

На сьогодні компанія пропонує ряд продуктів, які максимально забезпечують універсальність такого фінансового інструменту як накопичувальне страхування життя.

Ступаючи в ногу з часом, спираючись на досвід засновників і партнерів, з огляду на тенденції розвитку страхового ринку в Україні, ми пропонуємо Вашій увазі пакети страхових програм для фізичних і юридичних осіб, а також ризикові пакети страхових програм.

kd-life.com.ua/
kd-life.com.ua/korporativna-vidpovidalnist/
kd-life.com.ua/oficijni-dokumenti/ — офіційні документи
kd-life.com.ua/programs-type/nakopichuvalni/
kd-life.com.ua/programs-type/ditjachi-programi/

Наш Капитал